Kontakt
Aktuality

Milí návštěvníci, milí přátelé,

po napadení You Tube kanálu Naslouchat radosti 23. 9. 2019, jeho půlročním blokování, průtazích při jeho navracení a odstranění mého videa Jak si udržovat vnitřní klid publikovaného 15. 3. 2020 s uvedením, že ho nahráli hackeři 😮 (v současnosti žádám o další prověření, protože video neporušuje žádné psané pravidlo You Tube), připravuji přechod na jinou platformu. Nová videa budou v blízké době nadále přístupná jen skrze nějakou formu klubového členství/předplatného za symbolický členský poplatek, abych mohla nadále pokračovat v jejich tvorbě bez cenzurních zásahů a nemusela k nim připojovat žádný reklamní materiál.

V nejbližší době by měla být na You Tube ještě publikována dvě videa, která jsem měla připravená k natočení před propuknutím současné epidemie: Jak nabrat novou sílu v náročném období a V každé překážce je skryté požehnání. A pak možná jedno video k aktuální situaci, pokud bych stále neměla dokončený převod těžiště své práce mimo You Tube. Dvě zbývající videa z loňského roku by měla být publikována až v členské sekci.

Pokud by byla nějaká další videa odstraněna z You Tube, budou do doby, dokud to umožní prostor úložiště, dostupná na nové platformě.

S láskou, úctou a respektem,

Eva Veronika Rybářová 


Celý vývoj situace kolem v září napadeného a takřka půl roku nedostupného kanálu je možno dohledat na https://www.facebook.com/naslouchat.radosti/


Otázky týkající se konzultace anebo možnosti přeobjednání můžete zaslat na e-mail: 

info@naslouchat-radosti.cz 

Dotazy mimo rámec nabízených konzultací není v mých silách ani časových možnostech zodpovídat. Děkuji za pochopení.Eva Veronika Rybářová

IČ: 49349252 

A slunce opět vyjde... :)