Konzultace

Cena konzultace

Konzultace 1 hodina

600 Kč/ 25 EUR

Konzultace 1 hodina 30 minut

900 Kč/ 37 EUR

Konzultace 2 hodiny


1200 Kč/ 49 EUR

On-line rezervace

Před rezervací se prosím seznamte s objednacími podmínkami zde, se kterými objednáním konzultace vyjadřujete souhlas. 

Konzultace probíhá přes Skype nebo Telegram jako hlasový hovor (ne jako videohovor) anebo telefonicky.

V současnosti je možná komunikace přes Skype i bez registrace a instalace Skype. Více info zde. Podle vašich preferencí si odkaz pro schůzku vygenerujete sami anebo vám ho po domluvě zašlu.

Možnost stáhnutí Telegramu zde anebo zde

1. krok - Výběr termínu

Pro rezervaci konzultace klikněte prosím na tlačítko Rezervace. Budete přesměrováni do kalendáře, kde je uvedena moje dostupnost. Zde si můžete vybrat termín a čas, který vám nejlépe vyhovuje. V kalendáři se můžete pohybovat pomocí tlačítka Kalendář v pravém horním rohu obrazovky.

Pokud byste měli zájem o konzultaci v jiném, než nabízeném čase, napište prosím, a pokud to bude v mých možnostech, domluvíme se na termínu, který by vám vyhovoval.

2. krok - Rezervace bez přihlášení

V dalším kroku jste vyzváni k zadání svých kontaktních údajů. Do poznámky prosím uveďte své skypové jméno, jméno na Telegramu anebo to, že máte zájem o konzultaci telefonickou. V případě telefonické konzultace je však třeba počítat s dodatečnými náklady, které platíte za telefonní spojení svému operátorovi.

Dále můžete uvést téma, kterému byste se rádi věnovali, např.: vztahové záležitosti, osobní růst, spiritualita ap.

3. krok - Vyberte způsob úhrady

Zde si vyberete z nabízených možností on-line platby a poté budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu s okamžitým potvrzením platby.

Pokud vám platba přes platební bránu nevyhovuje, napište mi prosím termín, o jaký máte zájem, a zarezervuji vám ho ručně. Podklady pro platbu bankovním převodem obdržíte e-mailem a naleznete je i ZDE 

4. krok - Dokončení rezervace

Pokud jste v rezervačním formuláři zapomněli uvést své skypové jméno, zašlete ho prosím dodatečně na e-mail info@naslouchat-radosti.cz, abychom se v rezervovaný termín bez obtíží spojili.

5. krok - Máte-li další otázky, zkuste to ZDE.


GDPR - ochrana osobních údajů

Objednáním konzultace udělujete souhlas s uchováním vašich osobních údajů (jméno a příjmení, telefon, skypové jméno, e-mail) po dobu nutnou k poskytnutí konzultace.


Pokud v kalendáři není dostupná možnost rezervace jakéhokoli termínu, jsou termíny obsazené anebo je příjem rezervací dočasně pozastaven. Zkuste to prosím později. Děkuji.

Your vibe attracts your tribe.