Konzultace

Cena konzultace

Konzultace 60minut

500 Kč

Konzultace 90minut

750 Kč

On-line rezervace

Před rezervací se prosím seznamte s objednacími podmínkami zde, se kterými objednáním on-line konzultace vyjadřujete souhlas. 

1. krok - Výběr termínu

Pro rezervaci konzultace klikněte prosím na zelené tlačítko Rezervovat. Budete přesměrováni do kalendáře, kde je uvedena moje dostupnost. Zde si můžete vybrat termín a čas, který vám nejlépe vyhovuje. Termín prosím volte s alespoň 15minutovým odstupem mezi rezervacemi, systém nezbytné pauzy automaticky nenastavuje.

Pokud byste měli zájem o sezení v jiném, než nabízeném čase, napište prosím, a pokud to bude v mých možnostech, domluvíme se na termínu, který by vám vyhovoval. 

2. krok - Rezervace bez přihlášení

V dalším kroku jste vyzváni k zadání svých kontaktních údajů. Do poznámky prosím uveďte své skypové jméno anebo to, že máte zájem o konzultaci telefonickou. V případě telefonické konzultace je však třeba počítat s dodatečnými náklady, které platíte za telefonní spojení svému operátorovi.

Dále stručně uveďte téma, kterému byste se rádi věnovali, např.: vztahové záležitosti, osobní růst, spiritualita ap.

3. krok - Vyberte způsob úhrady

Zde si vyberete z nabízených možností on-line platby a poté budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu s okamžitým potvrzením platby.

Pokud vám on-line platba nevyhovuje, napište mi prosím na e-mail, a zašlu vám podklady pro platbu standardním bankovním převodem. Zároveň uveďte termín, o jaký máte zájem, a pokud bude volný, zarezervuji vám ho ručně.

4. krok - Dokončení rezervace

Pokud jste v rezervačním formuláři zapomněli uvést své skypové jméno, zašlete mi ho dodatečně na e-mail info@naslouchat-radosti.cz, abychom se v rezervovaný termín bez obtíží spojili. 

GDPR - Ochrana osobních údajů:

Objednáním konzultace udělujete souhlas s uchováním vašich osobních údajů (jméno a příjmení, telefon, skypové jméno, e-mail) po dobu nutnou k poskytnutí konzultace.

Pokud v kalendáři není dostupná možnost rezervace jakéhokoli termínu, jsou termíny obsazené anebo je příjem rezervací dočasně pozastaven. Zkuste to prosím později. Děkuji.

Your vibe attracts your tribe.