Videa

Nové 27. 11. 2020


Milí návštěvníci, milí přátelé,

poté, co byl You Tube kanál Naslouchat radosti 23. září 2019 napaden, jsme k němu ztratili na takřka šest měsíců přístup. Přestože jsme vše ihned nahlásili, You Tube nechal ještě 14 dní po oznámení napadení kanál k dispozici hackerům, kteří zlikvidovali původní obsah a pokusili se kanál využít k šíření spamu. Bezmála půl roku probíhala vyčerpávající korespondence s You Tube, než kanál obnovili a vrátili zpět. Z původního obsahu kanálu však neobnovili mé odpovědi na komentáře diváků ani úvodní text ke kanálu. Úvodní text se však podařilo dohledat, takže je znovu zveřejněný. Je také zarážející, že You Tube navzdory několika odvoláním ponechal na kanále sankci za šíření spamu, které proběhlo 14 dní po napadení, kdy už jsme k němu neměli naprosto žádný přístup. 

Když jsem 15. 3. 2020 po takřka půlroční nucené pauze nahrála první video Jak si udržovat vnitřní klid, vůbec mě nenapadlo, že bude ani ne po 24 hodinách od zveřejnění odstraněno s odůvodněním, že ho nahráli hackeři, a celý kanál bude opět na několik dní zablokovaný s tím, že mám zákaz vytvořit si jakýkoli jiný. Video ani po opakovaných odvoláních neobnovili, kanál po třech dnech nedostupnosti naštěstí ano. A protože se domnívám, že na odstraněném videu není nic závadného, přidala jsem k němu závěrečnou obrazovku, mírně upravila barvy, aby nemělo pro jejich automatizované systémy stejné parametry, a 1. 8. 2020 jsem ho znovu nahrála na You Tube. Tak snad tam tentokrát už vydrží. 🙂

Po těchto naprosto neuvěřitelných zkušenostech jsem se rozhodla tuto platformu opustit. Od 1. 5. 2020 se těžiště mé další práce přesunulo na placenou službu pro sdílení videí, s transparentními pravidly, bez reklam a nevyzpytatelných zásahů. Z tohoto důvodu budou nová videa přístupná na tomto webu a jen pro registrované uživatele po uhrazení předplatného. Najdete je řazená od nejnovějšího k nejstaršímu ve Video galerii. 

Na You Tube budou, podle vývoje situace, publikována až některá starší videa. Zde je však třeba počítat s tím, že mohou být kdykoliv ze strany You Tube odstraněna s odůvodněním, že porušují jejich zásady. 

Věřím, že i zde se nám postupně podaří vytvořit místo pro setkávání těch, kteří se nebojí nahlížet hlouběji pod povrch skutečností a vědomě utvářet vlastní život. Pod každým videem je prostor pro komentáře. Úvodní informace k diskuznímu fóru najdete zde. 

Oznámení o publikování nového videa jsou zasílána e-mailem na adresu uvedenou při registraci.

Co nabízí předplatné?

Přístup do uzamknuté části webu, kde budou zveřejňována nová videa bez reklam většinou ve 14 denním intervalu, tak jako dříve na You Tube. Postupně by měla být do uzamknuté části doplněna i nejoblíbenější videa z You Tube. Dále zde budou příležitostná bonusová videa určená výhradně pro tento web.

Na přání byla přidána i stránka s playlisty, které mohou být využívány k poslechu při práci, bez nutnosti spouštět jednotlivá videa.

Zakoupením předplatného rovněž vytváříte podporu pro moji další práci, za což velmi děkuji. 🙂

Jaká je výše předplatného?

Půlroční předplatné... 300 Kč /11 EUR

Roční předplatné........ 550 Kč / 22 EUR

SEPA platba bankovním převodem v eurech je v současnosti již bez poplatků. Podklady pro platbu ze zahraničí ZDE.

Jak se dostanu k uzamknuté části webu?

1. Nejprve se prosím zaregistrujte.

2. Vaše registrace nyní čeká na schválení. Jakmile bude platba předplatného připsána na účet, obdržíte e-mailovou zprávu o schválení registrace a tím i přístup k zamknutým stránkám webu.

Jak je možné uhradit předplatné?

Předplatné je možné uhradit přes e-shop třemi způsoby:

1. bankovním převodem

2. přes Pay Pal

3. přes zabezpečenou Pay Pal platební bránu. Pro tuto platbu není nutné mít Pay Pal účet, vše funguje jako přes jakoukoli jinou platební bránu. Stačí když v e-shopu zvolíte "Zaplatit přes Pay Pal" a budete přesměrováni na dialog, kde v dolní polovině kliknete na šedé tlačítko "Zaplatit z bankovního účtu nebo kreditní kartou". 

Obchodní podmínky zde