Videa

Nové 11. 6. 2021

Příští video: 25. 6. 2021


Milí návštěvníci, milí přátelé,

poté, co byl You Tube kanál Naslouchat radosti 23. září 2019 napaden, jsme k němu ztratili na takřka šest měsíců přístup. Bezmála půl roku probíhala vyčerpávající korespondence s You Tube, než kanál obnovili a vrátili zpět. Z původního obsahu kanálu však neobnovili mé odpovědi na komentáře diváků. 

Po těchto a dalších negativních zkušenostech s You Tube jsem se rozhodla od 1. 5. 2020 těžiště své další práce přesunout k poskytovateli placené služby pro sdílení audiovizuální tvorby, s transparentními pravidly, bez reklam a nevyzpytatelných zásahů. Z tohoto důvodu budou nová videa přístupná na tomto webu a jen pro registrované uživatele po uhrazení předplatného. Najdete je řazená od nejnovějšího k nejstaršímu ve Video galerii. 

Na You Tube budou publikována až některá starší videa. Zde je však třeba počítat s tím, že mohou být kdykoliv ze strany You Tube odstraněna s odůvodněním, že porušují jejich zásady. 

Věřím, že i zde se nám postupně podaří vytvořit místo pro setkávání těch, kteří se nebojí nahlížet hlouběji pod povrch skutečností a vědomě utvářet vlastní život. Pod každým videem je prostor pro komentáře. Úvodní informace k diskuznímu fóru najdete zde. 

Oznámení o publikování nového videa jsou zasílána e-mailem na adresu uvedenou při registraci.

Co nabízí předplatné?

Přístup do uzamknuté části webu, kde budou zveřejňována nová videa bez reklam většinou ve 14 denním intervalu, tak jako dříve na You Tube. Postupně by měla být do uzamknuté části doplněna i nejoblíbenější videa z You Tube. Dále zde budou příležitostná bonusová videa určená pouze pro web.

Stránku s playlisty ke kontinuálnímu poslechu např. při práci anebo při relaxaci.

Zakoupením předplatného rovněž vytváříte podporu pro moji další práci, za což velmi děkuji. 🙂

Jaká je výše předplatného?

Půlroční předplatné... 300 Kč /12 EUR

Roční předplatné........ 550 Kč / 23 EUR

SEPA platba bankovním převodem v eurech je v současnosti již bez poplatků. Podklady pro platbu ze zahraničí zde.

Jak se dostanu k uzamknuté části webu?

Nejprve se prosím zaregistrujte. Po uhrazení předplatného zde a připsání platby na účet obdržíte e-mailovou zprávu o schválení registrace a tím i přístup k uzamknutým stránkám webu.

Jak je možné uhradit předplatné?

Předplatné je možné uhradit přes e-shop třemi způsoby:

1. bankovním převodem

2. přes Pay Pal

3. přes zabezpečenou Pay Pal platební bránu. Pro tuto platbu není nutné mít Pay Pal účet, vše funguje jako přes jakoukoli jinou platební bránu. Stačí když v e-shopu zvolíte "Zaplatit přes Pay Pal" a budete přesměrováni na dialog, kde v dolní polovině kliknete na šedé tlačítko "Zaplatit z bankovního účtu nebo kreditní kartou". 

Obchodní podmínky zde