Předplatné

e-shop


Milí návštěvníci, milí přátelé,

poté, co byl You Tube kanál Naslouchat radosti 23. září 2019 napaden, jsme k němu ztratili na takřka šest měsíců přístup. Bezmála půl roku probíhala vyčerpávající korespondence s You Tube, než kanál obnovili a vrátili zpět. Z původního obsahu kanálu však neobnovili mé odpovědi na komentáře diváků.

Po těchto a dalších negativních zkušenostech s You Tube jsem se rozhodla od 1. 5. 2020 svoji další práci přesunout k poskytovateli placené služby pro sdílení audiovizuální tvorby, s transparentními pravidly, bez reklam a nevyzpytatelných zásahů. Z tohoto důvodu jsou nová videa přístupná jen na tomto webu a pro registrované uživatele po uhrazení předplatného. Najdete je řazená od nejnovějšího k nejstaršímu ve Video galerii.

Na You Tube budou publikována až některá starší videa. Zde je však třeba počítat s tím, že mohou být kdykoliv ze strany You Tube odstraněna s odůvodněním, že porušují jejich zásady.

4. 8. 2021 uplynulo pět let od založení kanálu Naslouchat radosti, a číslo pět nám většinou přináší do života nějaké změny. A tak přináší i změnu do podoby mojí další práce na Naslouchat radosti.

V roce 2020 jsme vstoupili do náročného přechodového období, z něhož tu větší část máme stále ještě před sebou. I mně, stejně jako asi většině z vás, přibylo mnoho nových a náročných povinností, což se samozřejmě promítá i do množství času a energie, kterou mám k dispozici pro tvorbu videí. Zatím v ní nadále hodlám pokračovat, nicméně za podmínek, které odpovídají mé současné situaci. Není nadále v mých silách pokračovat v časově náročné tvorbě obrazových videí, a tak budou nová videa pořizována v audio formě jako zvukový záznam bez obrazu. Četnost by měla zůstat zachována, uvidíme, jak se vše bude dále vyvíjet. Věřím, že i v této podobě budou mít videa nadále svůj smysl a budou vám stejně jako dosud oporou na vaší cestě.

V současnosti se těžiště mé práce přesouvá k osobním konzultacím a cílené individuální podpoře při průchodu tímto zlomovým a po všech stránkách velmi náročným obdobím.

I obsah projektu Naslouchat se bude dále vyvíjet, aby byl schopný držet krok s tím, před co nás Vyšší moc skrze současnou přelomovou dobu staví. Již není čas zaobírat se počátečními krůčky na duchovní cestě, přišla doba, která po nás vyžaduje hlubší duchovní uvědomění. Bez něj průchod současnou dobou do radostnější fáze života na této krásné planetě nebude možný.

Děkuji za veškerou vaši dosavadní podporu a přeji co nejvíce vnitřní síly a požehnání při přechodu do nové doby.

24. 8. 2021

Co nabízí předplatné?

Přístup do uzamknuté části webu, kde budou zveřejňována nová videa bez reklam, většinou ve 14 denním intervalu, tak jako dříve na You Tube. Postupně by měla být do uzamknuté části doplněna i nejoblíbenější videa z You Tube. 

Stránku s playlisty ke kontinuálnímu poslechu vybrané sekce např. při práci anebo relaxaci.

Příležitostná bonusová videa výhradně pro předplatitele. 

Zakoupením předplatného rovněž vytváříte podporu pro moji další práci, aby mohla být nezávislá na rozmarech You Tube, za což velmi děkuji. 🙂 

Jaká je výše předplatného?

Půlroční předplatné... 300 Kč /13 EUR

Roční předplatné........ 550 Kč / 23 EUR

SEPA platba bankovním převodem je v současnosti již bez poplatků. Podklady pro platbu ze zahraničí naleznete ZDE.

Jak se dostanu k uzamknuté části webu?

Nejprve se prosím zaregistrujte. Po uhrazení předplatného a připsání platby na účet obdržíte e-mailovou zprávu o schválení registrace a tím i přístup k uzamknutým stránkám webu.

Jak je možné uhradit předplatné?

Předplatné je možné uhradit přes e-shop třemi způsoby:

1. bankovním převodem

2. přes Pay Pal

3. přes zabezpečenou Pay Pal platební bránu. Pro tuto platbu není nutné mít Pay Pal účet, vše funguje jako přes jakoukoli jinou platební bránu. Stačí když v e-shopu zvolíte "Zaplatit přes Pay Pal" a budete přesměrováni na dialog, kde v dolní polovině kliknete na šedé tlačítko "Zaplatit z bankovního účtu nebo kreditní kartou".

Obchodní podmínky zde.