Objednací podmínky

Ujednání

Objednáním konzultace berete na vědomí, že sezení je předmětem vaší vlastní interpretace. Obdržené informace nepředstavují právní, psychologické, lékařské, obchodní či finanční doporučení. Rozhodnutí anebo jednání založené na obsahu konzultace jsou výhradně vaší zodpovědností. Doporučené rady nejsou náhradou lékařského, právního anebo profesního doporučení. 

Skype, on-line a e-mailová komunikace

V objednaný termín se přihlaste na skypovém kontaktu: fenestella27. V případě, že nemáte nainstalovaný Skype, je možné se nově spojit přes UberConferenci, kdy si nemusíte do svého počítače nic instalovat a jen se v rezervovanou hodinu přihlásíte na odkazu, který vám zašlu. Pokud jste projevili zájem o telefonickou konzultaci, tak vám po úhradě a potvrzení rezervace zašlu telefonní číslo, na kterém se v objednaném termínu a v dohodnutý čas přihlásíte. 

V případě jakýchkoli problémů se spojením mě kontaktujte na info@naslouchat-radosti.cz. Pro bezproblémové zahájení konzultace nezapomeňte poznámce při rezervaci uvést své skypové jméno anebo to, že máte zájem o spojení přes UberConferenci či telefon.

Při objednávce je nezbytné uvést správné kontaktní údaje. Je vaší zodpovědností zkontrolovat zadávané údaje, abychom se mohli spojit. Za zpoždění konzultace, která vznikla na základě chybně zadaných kontaktních údajů, nemohu nést zodpovědnost. Pokud by se vaše kontaktní údaje změnili, zašlete mi prosím aktuální údaje e-mailem nejpozději 24 hodin před začátkem konzultace.

Zrušení, přeobjednání a vrácení platby

Zrušení a přeobjednání na poslední chvíli může být nepříjemností jak pro mne, tak pro klienty, kteří mohli mít zájem o termín, který jste si zarezervovali. Respektujte prosím můj čas a energii tím, že dodržíte domluvený čas setkání. Je důležité pokusit se zarezervovat si konzultaci na dobu, která vám vyhovuje. Pokud z jakéhokoli důvodu nejste dostupní, vezměte prosím na vědomí, že nemohu čekat déle než 15 minut po vámi rezervovaném začátku konzultace. 

Pokud potřebujete konzultaci zrušit, je zapotřebí nejpozději 24 hodin před jejím začátkem, zaslat e-mailem oznámení, aby vám mohly být vráceny peníze. Zrušení konzultace je možné provést kliknutím na odkaz v emailu, který jste obdrželi jako potvrzení vaší rezervace. 

Žádost o přeobjednání můžete odeslat na info@naslouchat-radosti.cz. V případě, že žádáte o storno objednávky, zašlete prosím číslo účtu, na který má být platba vrácena.  Peníze se nevrací v případě zrušení či žádosti o přeobjednání, které nedodrží tyto podmínky, anebo pokud se vám nepodaří být v naplánovaném termínu konzultace dostupní. 

Osobní konzultace

Těším se na vás!

Your vibe attracts your tribe.