Objednací podmínky

Ujednání

Objednáním konzultace berete na vědomí, že sezení je předmětem vaší vlastní interpretace. Obdržené informace nepředstavují právní, psychologické, lékařské, obchodní či finanční doporučení. Rozhodnutí anebo jednání založené na obsahu konzultace jsou výhradně vaší zodpovědností. Doporučené rady nejsou náhradou lékařského, právního anebo profesního doporučení. 

Skype, on-line a e-mailová komunikace

Konzultace přes Skype probíhá v hlasovém formátuV objednaný termín se prosím přihlaste na skypovém jménu: fenestella27. Pokud jste projevili zájem o telefonickou konzultaci, tak vám po úhradě a potvrzení rezervace zašlu telefonní číslo, na kterém se v objednaném termínu a v dohodnutý čas přihlásíte. 

V případě jakýchkoli problémů se spojením mě kontaktujte na info@naslouchat-radosti.cz. Pro bezproblémové zahájení konzultace nezapomeňte poznámce při rezervaci uvést své skypové jméno anebo to, že máte zájem o spojení přes telefon.

Při objednávce je nezbytné uvést správné kontaktní údaje. Je vaší zodpovědností zkontrolovat zadávané údaje, abychom se mohli spojit. Za zpoždění konzultace, která vznikla na základě chybně zadaných kontaktních údajů, nemohu nést zodpovědnost. Pokud by se vaše kontaktní údaje změnili, zašlete mi prosím aktuální údaje e-mailem nejpozději 24 hodin před začátkem konzultace.

Zrušení rezervace a vrácení platby

Pokud potřebujete konzultaci zrušit, je zapotřebí nejpozději 24 hodin před jejím začátkem, zaslat e-mailem oznámení, aby vám mohly být vráceny peníze. Zrušení konzultace je možné provést kliknutím na odkaz v emailu, který jste obdrželi jako potvrzení vaší rezervace. 

Žádost o přeobjednání můžete odeslat na info@naslouchat-radosti.cz. V případě, že žádáte o storno objednávky, zašlete prosím číslo účtu, na který má být platba vrácena.  Peníze se nevrací v případě zrušení či žádosti o přeobjednání, které nedodrží tyto podmínky, anebo pokud se vám nepodaří být v dohodnutém termínu konzultace dostupní. 

U plateb, které proběhly přes platební bránu, se vrací částka snížená o poplatek, který si při každé platbě účtuje provozovatel rezervačního systému jako provizi za poskytování online plateb. U platby za 60ti minutovou konzultaci je to 36 Kč a u platby za 90ti minutovou konzultaci je to 50 Kč. U platby provedené bankovním převodem se vrací částka v plné výši.

Osobní konzultace

Těším se na vás!

Your vibe attracts your tribe.