Objednací podmínky

Základní ujednání

Objednáním konzultace berete na vědomí, že sezení je předmětem vaší vlastní interpretace. Obdržené informace nepředstavují právní, psychologické, lékařské, obchodní či finanční doporučení. Rozhodnutí anebo jednání založené na obsahu konzultace jsou výhradně vaší zodpovědností. Doporučené rady nejsou náhradou lékařského, právního anebo profesního doporučení.

Skype, on-line a e-mailová komunikace

V objednaný termín a čas se prosím přihlaste na skypovém kontaktu fenestella27. Pokud jste projevili zájem o telefonickou konzultaci, tak vám po úhradě a potvrzení rezervace bude zasláno telefonní číslo (operátor Vodafone), na kterém se v objednaný termín a čas přihlásíte.

V případě jakýchkoli problémů se spojením mě kontaktujte na info@naslouchat-radosti.cz. Pro bezproblémové uskutečnění konzultace nezapomeňte v poznámce při rezervaci uvést své skypové jméno anebo to, že máte zájem o spojení přes telefon.

Při objednávce konzultace je nezbytné uvést správné kontaktní údaje. Za zpoždění konzultace, které vzniklo na základě chybně zadaných kontaktních údajů, nemohu nést zodpovědnost. V případě, že se vaše kontaktní údaje změnili, zašlete mi prosím aktuální údaje nejpozději 24 hodin před začátkem konzultace.

Zrušení, přeobjednání a vrácení platby

Konzultaci je možné stornovat anebo přeobjednat nejpozději 24 hodin před jejím začátkem zasláním oznámení na info@naslouchat-radosti. cz. Zrušení konzultace je možné i kliknutím na odkaz v e-mailu, který jste obdrželi jako potvrzení vaší rezervace.

V případě, že žádáte o storno objednávky, zašlete prosím číslo účtu, na který má být platba vrácena. Pokud jste úhradu provedli bankovním převodem, vrací se částka v plné výši. Pokud jste konzultaci hradili přes platební bránu, vrací se částka snížená o částku, kterou si při platbě strhává poskytovatel rezervačního systému a platební brány. Peníze se nevrací v případě zrušení či přeobjednání, která nedodrží tyto podmínky, anebo pokud se vám nepodaří být v naplánovaném termínu konzultace dostupní.